MS27473T14F18PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T14F18PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Fitxak:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T14F18PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T14F18PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1353 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Beste izenak 1792-39741 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 18
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.155" (29.34mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27473T14F18P-UWBSB2
MS27473T14F18P-UWBSB2
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: JT 18C 18#20 PIN WALL RECP
Stockean: 3219 pcs
Deskarga: MS27473T14F18P-UWBSB2.pdf
RFQ
MS27473T14F18S
MS27473T14F18S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1222 pcs
Deskarga: MS27473T14F18S.pdf
RFQ
MS27473T14F18PA
MS27473T14F18PA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8T 18C 18#20 PLUG
Deskarga:
MS27473T14F18PD
MS27473T14F18PD
deskribapena: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Deskarga: MS27473T14F18PD.pdf
MS27473T14F18PALC
MS27473T14F18PALC
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE