MS27473T14B18SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T14B18SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 18C 18#20 PLUG
Fitxak:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T14B18SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T14B18SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 18C 18#20 PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1174 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 14-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-39670
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Olive Drab
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27473T14B18SA
MS27473T14B18SA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP