MS27468T25F24SAL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T25F24SAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Fitxak: MS27468T25F24SAL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
MS27468T25F24SALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T25F24SAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1712 pcs Datuen fitxa MS27468T25F24SAL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-24
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27468T25F24SAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 12 (12), 16 (12) Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T25F24SA
MS27468T25F24SA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP