MS27468T25F24PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T25F24PB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
Fitxak: MS27468T25F24PB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 569 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
  • Mezua
MS27468T25F24PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T25F24PB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 569 pcs Datuen fitxa MS27468T25F24PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-38997
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T25F24SA
MS27468T25F24SA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP