MS27468T23Z21SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T23Z21SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Fitxak: MS27468T23Z21SA-LC.pdf
  • Mezua
MS27468T23Z21SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T23Z21SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1018 pcs Datuen fitxa MS27468T23Z21SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-38774 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 21
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount