MS27468T21F39SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T21F39SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS27468T21F39SB-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27468T21F39SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T21F39SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1084 pcs Datuen fitxa MS27468T21F39SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-38609 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount