MS27468T21F39PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T21F39PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS27468T21F39PA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 959 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27468T21F39PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T21F39PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 959 pcs Datuen fitxa MS27468T21F39PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-38604 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount