MS27468T21F16PAL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T21F16PAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Fitxak: MS27468T21F16PAL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
MS27468T21F16PALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T21F16PAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1598 pcs Datuen fitxa MS27468T21F16PAL.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27468T21F16PAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T21F16PA
MS27468T21F16PA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 1388 pcs
Deskarga: MS27468T21F16PA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations