MS27468T21B41SD-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T21B41SD-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Fitxak: MS27468T21B41SD-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27468T21B41SD-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T21B41SD-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1240 pcs Datuen fitxa MS27468T21B41SD-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-38542 Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount