MS27468T17B26PD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T17B26PD
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 26C 26#20 PIN J/N
Fitxak: MS27468T17B26PD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27468T17B26PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T17B26PD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 26C 26#20 PIN J/N Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1209 pcs Datuen fitxa MS27468T17B26PD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL E
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-38309
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Green
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T17B26PB
MS27468T17B26PB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Stockean: 1057 pcs
Deskarga: MS27468T17B26PB.pdf
RFQ
MS27468T17B26PAL
MS27468T17B26PAL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT