MS27467T25Z29SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25Z29SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Fitxak: MS27467T25Z29SA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 691 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27467T25Z29SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25Z29SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 691 pcs Datuen fitxa MS27467T25Z29SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-29
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-37725 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 29
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)