MS27467T25F61SAL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25F61SAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Fitxak: MS27467T25F61SAL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
MS27467T25F61SALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25F61SAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1585 pcs Datuen fitxa MS27467T25F61SAL.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27467T25F61SAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T25F61SA
MS27467T25F61SA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Stockean: 1294 pcs
Deskarga: MS27467T25F61SA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
Stockean: 5963 pcs
Deskarga: MS27467T25F61SA.pdf
RFQ
MS27467T25F61SB
MS27467T25F61SB
Stockean: 770 pcs
Deskarga: MS27467T25F61SB.pdf
MS27467T25F61SC
MS27467T25F61SC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
Stockean: 718 pcs
Deskarga: MS27467T25F61SC.pdf
Stockean: 772 pcs
Deskarga: MS27467T25F61SB.pdf
Deskarga: MS27467T25F61SC.pdf
MS27467T25F61SA-LC
MS27467T25F61SA-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Deskarga: MS27467T25F61SA-LC.pdf
MS27467T25F61SA-LC
MS27467T25F61SA-LC