MS27467T25F29SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25F29SA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27467T25F29SA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
MS27467T25F29SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25F29SA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1178 pcs Datuen fitxa MS27467T25F29SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak SMS27467T25F29SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T25F29SA
MS27467T25F29SA
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Stockean: 4557 pcs
Deskarga: MS27467T25F29SA.pdf
RFQ
MS27467T25F29SA-LC
MS27467T25F29SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Stockean: 1123 pcs
Deskarga: MS27467T25F29SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T25F29SAL
MS27467T25F29SAL
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE