MS27467T25B61SL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25B61SL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Fitxak: MS27467T25B61SL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
MS27467T25B61SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25B61SL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1662 pcs Datuen fitxa MS27467T25B61SL.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27467T25B61SL Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm) Harremanetarako mota Crimp