MS27467T25B29PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25B29PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Fitxak: MS27467T25B29PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 937 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 937 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27467T25B29PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25B29PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 937 pcs Datuen fitxa MS27467T25B29PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-29
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-37417 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 29
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Produktu erlazionatuak
MS27467T25B29PALC
MS27467T25B29PALC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS