MS27467T25B24SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25B24SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Fitxak: MS27467T25B24SA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 974 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27467T25B24SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25B24SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 974 pcs Datuen fitxa MS27467T25B24SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-24
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-37401 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 24
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 12 (12), 16 (12)
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Produktu erlazionatuak
MS27467T25B24S-LC
MS27467T25B24S-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Stockean: 1201 pcs
Deskarga: MS27467T25B24S-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B24SA
MS27467T25B24SA
deskribapena: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 1057 pcs
Deskarga: MS27467T25B24SA.pdf
RFQ
MS27467T25B24SALC
MS27467T25B24SALC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Stockean: 870 pcs
Deskarga: MS27467T25B24SALC.pdf
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity