MS27467T23F55PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T23F55PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Fitxak: MS27467T23F55PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27467T23F55PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T23F55PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1079 pcs Datuen fitxa MS27467T23F55PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-37315 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.726" (43.85mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T23F55P
MS27467T23F55P
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Stockean: 827 pcs
Deskarga: MS27467T23F55P.pdf
RFQ
MS27467T23F55PA
MS27467T23F55PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 853 pcs
Deskarga: MS27467T23F55PA.pdf
RFQ
MS27467T23F55PB-LC
MS27467T23F55PB-LC
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Stockean: 887 pcs
Deskarga: MS27467T23F55PB-LC.pdf
Stockean: 1021 pcs
Deskarga: MS27467T23F55P.pdf
Stockean: 948 pcs
Deskarga: MS27467T23F55PA.pdf
MS27467T23F55P-CGCA23
MS27467T23F55P-CGCA23
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Stockean: 6246 pcs
Deskarga: MS27467T23F55P-CGCA23.pdf
MS27467T23F55PB
MS27467T23F55PB
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Deskarga: MS27467T23F55PB.pdf
MS27467T23F55PALC
MS27467T23F55PALC
deskribapena: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS