MS27467T23F53SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T23F53SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Fitxak: MS27467T23F53SB-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 960 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27467T23F53SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T23F53SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 960 pcs Datuen fitxa MS27467T23F53SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-53
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-37302 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 53
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.726" (43.85mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T23F53SB
MS27467T23F53SB
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Stockean: 984 pcs
Deskarga: MS27467T23F53SB.pdf
RFQ
MS27467T23F53SA-LC
MS27467T23F53SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Stockean: 1124 pcs
Deskarga: MS27467T23F53SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T23F53SC
MS27467T23F53SC