MS27467T23B55SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T23B55SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Fitxak: MS27467T23B55SB-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 951 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27467T23B55SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T23B55SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 951 pcs Datuen fitxa MS27467T23B55SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-37249 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.726" (43.85mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T23B55SD
MS27467T23B55SD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 805 pcs
Deskarga: MS27467T23B55SD.pdf
RFQ
MS27467T23B55SB-LC
MS27467T23B55SB-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE