MS27467T21Z39PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T21Z39PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Fitxak: MS27467T21Z39PA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 673 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
  • Mezua
MS27467T21Z39PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T21Z39PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 673 pcs Datuen fitxa MS27467T21Z39PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-37173
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy