MS27467T21Z11SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T21Z11SA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 11C 11#12 SKT PLUG
Fitxak: MS27467T21Z11SA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 753 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 753 pcs
  • Mezua
MS27467T21Z11SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T21Z11SA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 11C 11#12 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 753 pcs Datuen fitxa MS27467T21Z11SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-37157
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy