MS27467T21F11SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T21F11SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Fitxak: MS27467T21F11SA-LC.pdf
  • Mezua
MS27467T21F11SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T21F11SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1523 pcs Datuen fitxa MS27467T21F11SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-37023 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.642" (41.71mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 12
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T21F11SB
MS27467T21F11SB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Stockean: 633 pcs
Deskarga: MS27467T21F11SB.pdf
RFQ
MS27467T21F11S
MS27467T21F11S
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 731 pcs
Deskarga: MS27467T21F11S.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Stockean: 1071 pcs
Deskarga: MS27467T21F11SB.pdf
deskribapena: 8LT 11C 11#12 SKT PLUG
Stockean: 863 pcs
Stockean: 818 pcs
Deskarga: MS27467T21F11S.pdf
MS27467T21F11SA
MS27467T21F11SA
Stockean: 983 pcs
Deskarga: MS27467T21F11SA.pdf
Stockean: 912 pcs
Deskarga: MS27467T21F11SA.pdf
MS27467T21F11SAL
MS27467T21F11SAL
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Stockean: 1868 pcs
Deskarga: MS27467T21F11SAL.pdf