MS27467T21B11SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T21B11SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 11C 11#12 SKT PLUG
Fitxak: MS27467T21B11SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27467T21B11SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T21B11SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 11C 11#12 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1010 pcs Datuen fitxa MS27467T21B11SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-36886
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy