MS27466T25Z24SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T25Z24SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Fitxak: MS27466T25Z24SA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 851 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27466T25Z24SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T25Z24SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 851 pcs Datuen fitxa MS27466T25Z24SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-24
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-35785 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount