MS27466T25B29PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T25B29PB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 29C 29#16 PIN RECP
Fitxak: MS27466T25B29PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 862 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27466T25B29PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T25B29PB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 29C 29#16 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 862 pcs Datuen fitxa MS27466T25B29PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-35675
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Green
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Produktu erlazionatuak
MS27466T25B29P
MS27466T25B29P
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP