MS27466T25B24PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T25B24PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27466T25B24PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 770 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27466T25B24PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T25B24PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 770 pcs Datuen fitxa MS27466T25B24PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak SMS27466T25B24PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A, 23A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Green Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27466T25B24PA-LC
MS27466T25B24PA-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Stockean: 1520 pcs
Deskarga: MS27466T25B24PA-LC.pdf
RFQ
MS27466T25B24PA
MS27466T25B24PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 669 pcs
Deskarga: MS27466T25B24PA.pdf
RFQ
MS27466T25B24P-LC
MS27466T25B24P-LC
Stockean: 1657 pcs
Deskarga: MS27466T25B24P-LC.pdf
MS27466T25B24PB-LC
MS27466T25B24PB-LC
Deskarga: MS27466T25B24PB-LC.pdf
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 795 pcs
MS27466T25B24P
MS27466T25B24P