MS27466T21F39SL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T21F39SL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS27466T21F39SL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27466T21F39SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T21F39SL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2523 pcs Datuen fitxa MS27466T21F39SL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27466T21F39SL Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 (2), 20 (37) Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27466T21F41HB-LC
MS27466T21F41HB-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Stockean: 1591 pcs
Deskarga: MS27466T21F41HB-LC.pdf
RFQ
MS27466T21F39S
MS27466T21F39S
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP