MS27466T19F32SL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T19F32SL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Fitxak: MS27466T19F32SL.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27466T19F32SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T19F32SL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2115 pcs Datuen fitxa MS27466T19F32SL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27466T19F32SL Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -