MS27466T15F19SL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T15F19SL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Fitxak: MS27466T15F19SL.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27466T15F19SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T15F19SL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2210 pcs Datuen fitxa MS27466T15F19SL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27466T15F19SL Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -