JMXHH1G12MSUDSM
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXHH1G12MSUDSM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JMXHH1G12MSUDSM
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: JMXHH1G12MSUDSM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
JMXHH1G12MSUDSMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JMXHH1G12MSUDSM fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4110 pcs Datuen fitxa JMXHH1G12MSUDSM.pdf
Tentsioaren balorazioa 100V Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 1-12 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Amaitu - Series JMX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 100°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2.5A Harremanetarako materiala Copper Nickel