JMXFH1G10MSUDSM
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXFH1G10MSUDSM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JMXFH1G10MSUDSM
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: JMXFH1G10MSUDSM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
JMXFH1G10MSUDSMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JMXFH1G10MSUDSM fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3322 pcs Datuen fitxa JMXFH1G10MSUDSM.pdf
Tentsioaren balorazioa 100V Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 1-10 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Amaitu - Series JMX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50/68 - Dust Protected, Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2.5A Harremanetarako materiala Copper Nickel