JBXSR3G14FCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXSR3G14FCSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
Fitxak: JBXSR3G14FCSDSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
JBXSR3G14FCSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXSR3G14FCSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1140 pcs Datuen fitxa JBXSR3G14FCSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 830V Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 3 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 9A Harremanetarako materiala -