JBXHH2G12FCSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXHH2G12FCSDS
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: JBXHH2G12FCSDS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
JBXHH2G12FCSDSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXHH2G12FCSDS fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1366 pcs Datuen fitxa JBXHH2G12FCSDS.pdf
Tentsioaren balorazioa 830V Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 2 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 19.7µin (0.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JBXHH2G12FSSDSR
JBXHH2G12FSSDSR
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Stockean: 1921 pcs
Deskarga: JBXHH2G12FSSDSR.pdf
RFQ
JBXHH2G12FCSDSR
JBXHH2G12FCSDSR
deskribapena: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP