JBXFC2G16FCSDSMR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXFC2G16FCSDSMR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: JBXFC2G16FCSDSMR.pdf
  • Mezua
JBXFC2G16FCSDSMRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXFC2G16FCSDSMR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1335 pcs Datuen fitxa JBXFC2G16FCSDSMR.pdf
Tentsioaren balorazioa 730V Bukaera Crimp
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak Backshell, Boot Adapter
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -