JBXER3G18FPSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXER3G18FPSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR
Fitxak: JBXER3G18FPSDSR.pdf
  • Mezua
JBXER3G18FPSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXER3G18FPSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1354 pcs Datuen fitxa JBXER3G18FPSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 660V Bukaera Solder
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 3 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -