JBXED2G16FCSDSR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXED2G16FCSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: JBXED2G16FCSDSR.pdf
  • Mezua
JBXED2G16FCSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXED2G16FCSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1553 pcs Datuen fitxa JBXED2G16FCSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 730V Bukaera Crimp
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -