JBXEA2J10MQSDS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXEA2J10MQSDS
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Fitxak: JBXEA2J10MQSDS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
JBXEA2J10MQSDSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXEA2J10MQSDS fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2190 pcs Datuen fitxa JBXEA2J10MQSDS.pdf
Tentsioaren balorazioa 830V Bukaera Solder
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala -