JBXEA2G12FQSXS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXEA2G12FQSXS
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Fitxak: JBXEA2G12FQSXS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
JBXEA2G12FQSXSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXEA2G12FQSXS fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1289 pcs Datuen fitxa JBXEA2G12FQSXS.pdf
Tentsioaren balorazioa 830V Bukaera Solder
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 2 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 12
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -