D38999/26ZE26PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26ZE26PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 830 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
  • Mezua
D38999/26ZE26PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26ZE26PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 830 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL E Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Beste izenak 1792-33632 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Black Zinc Nickel Coupling Nut Diametroa 1.406" (35.71mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26ZE26PB
D38999/26ZE26PB
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8D 26C 26#20 PIN PLUG
Stockean: 936 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/26ZE26PA-LC
D38999/26ZE26PA-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE