D38999/26WD18PAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WD18PAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
D38999/26WD18PALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WD18PAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2248 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-18
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Beste izenak SD38999/26WD18PAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.280" (32.51mm) Harremanetarako mota Crimp