D38999/26KF32PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26KF32PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III PLUG
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 549 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
  • Mezua
D38999/26KF32PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26KF32PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 549 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy