D38999/26JD18JB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26JD18JB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III PLUG
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/26JD18JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26JD18JB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1647 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/26JD18JB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 100.0µin (2.54µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26JD18JB
D38999/26JD18JB
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1124 pcs
Deskarga: D38999/26JD18JB.pdf
RFQ
D38999/26JD18JC
D38999/26JD18JC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations