D38999/26JD15PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26JD15PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Fitxak: D38999/26JD15PC.pdf
Stock egoera 944 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
D38999/26JD15PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26JD15PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 944 pcs Datuen fitxa D38999/26JD15PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-15 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak SOUD38999/26JD15PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26JD15PC
D38999/26JD15PC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP