D38999/26FJ29SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FJ29SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/26FJ29SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FJ29SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1002 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899926FJ29SC
SD38999/26FJ29SC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 29
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FJ29SC Diametro handiak hornituak 25-29
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT Uneko balorazioa 13A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kablearen diametroa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FJ29SC-LC
D38999/26FJ29SC-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 29POS SKT
Stockean: 1115 pcs
Deskarga: D38999/26FJ29SC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ29SC-LC
D38999/26FJ29SC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Stockean: 1038 pcs
RFQ
D38999/26FJ29SCL
D38999/26FJ29SCL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology