D38999/26FH53SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FH53SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Stock egoera 605 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
  • Mezua
D38999/26FH53SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FH53SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 605 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu H Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899926FH53SC
SD38999/26FH53SC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 53
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FH53SC Diametro handiak hornituak 23-53
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kablearen diametroa -
Produktu erlazionatuak
D38999/26FH53SC-LC
D38999/26FH53SC-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Stockean: 833 pcs
Deskarga: D38999/26FH53SC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FH53SC
D38999/26FH53SC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Stockean: 906 pcs
Deskarga: D38999/26FH53SC.pdf
RFQ
D38999/26FH53SCL
D38999/26FH53SCL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Stockean: 1539 pcs
Deskarga:
D38999/26FH53SB-LC
D38999/26FH53SB-LC
Stockean: 1079 pcs
Deskarga: D38999/26FH53SB-LC.pdf
D38999/26FH53SB
D38999/26FH53SB
Stockean: 886 pcs
Deskarga: D38999/26FH53SB.pdf
D38999/26FH53SC-LC
D38999/26FH53SC-LC