D38999/26FF32PCL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FF32PCL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
D38999/26FF32PCLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FF32PCL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1573 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL F Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Beste izenak SD38999/26FF32PCL Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.516" (38.51mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Produktu erlazionatuak
D38999/26FF32PC-LC
D38999/26FF32PC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Stockean: 1217 pcs
Deskarga: D38999/26FF32PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FF32PD
D38999/26FF32PD
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III PLUG
Stockean: 1765 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/26FF32PC
D38999/26FF32PC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Deskarga: D38999/26FF32PC.pdf
deskribapena: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Deskarga:
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
Stockean: 922 pcs
Deskarga: D38999/26FF32PD.pdf
D38999/26FF32PD-LC
D38999/26FF32PD-LC