D38999/26FF11SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FF11SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/26FF11SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FF11SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1268 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak SD38999/26FF11SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FF11SC
D38999/26FF11SC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Stockean: 1102 pcs
Deskarga: D38999/26FF11SC.pdf
RFQ
D38999/26FF11SB-LC
D38999/26FF11SB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Stockean: 1361 pcs
Deskarga: D38999/26FF11SB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FF11SCL
D38999/26FF11SCL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Deskarga:
D38999/26FF11SC-LC
D38999/26FF11SC-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
Deskarga: D38999/26FF11SC-LC.pdf
D38999/26FF11SC-LC
D38999/26FF11SC-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE