D38999/26FF11PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FF11PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
D38999/26FF11PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FF11PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1294 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu F Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS egoera Bulk Beste izenak SD38999/26FF11PC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/26FF11PC Diametro handiak hornituak 19-11
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS Uneko balorazioa 13A