D38999/26FE26PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FE26PD
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III PLUG
Fitxak:
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
D38999/26FE26PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FE26PD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2173 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL E
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/26FE26PD
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FE26PC
D38999/26FE26PC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Stockean: 1172 pcs
Deskarga: D38999/26FE26PC.pdf
RFQ
D38999/26FE26PD-LC
D38999/26FE26PD-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE