D38999/26FD18SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FD18SAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
D38999/26FD18SALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FD18SAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2159 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-18
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Beste izenak SD38999/26FD18SAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 18
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.280" (32.51mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/26FD18SB
D38999/26FD18SB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1090 pcs
Deskarga: D38999/26FD18SB.pdf
RFQ
D38999/26FD18SA
D38999/26FD18SA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 1342 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
Deskarga: D38999/26FD18SB.pdf
D38999/26FD18SB-LC
D38999/26FD18SB-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Deskarga: